6726 Szeged, Fő fasor 68.
06-62/409-067
Pro Musica Alapfokú Művészeti Iskola | 06-62/409-067

Eredményeink

Köszönettel vennénk adója 1%-át

Fagler Ede Alapítvány

Adószáma: 18476796-1-06

Versenyeredményeink

2013.12.11-én a II. Dél – alföldi Regionális Kamarazene versenyen minősítést szerzett tanulóink :

Thurzó László Bendegúz - bronz
Gyurcsik Andrea - bronz
Hallósy Rita Réka - arany
Nagy Orsolya - arany
Szabó Eszter - ezüst
Sonkolyos Anna Léna - ezüst
Dormán Mihály Vilmos - ezüst

2014.03.05-én a XXIV. Csongrád Megyei Kortárszenei Találkozón helyezést értek el a következő diákok:

Hallósy Rita - kimagasló
Nagy Orsolya - kimagasló
Vágó Angéla - kimagasló
Gyurcsik Andrea - kimagasló
Németh Éva - kiváló
Vágó Natália - kiváló
Szűcs Lilla - kiváló
Szélpál Csenge - kiváló
Császár Marcell - jó
Nagy Kadosa - jó

2014.03.08-án a VI. Tavaszi Gitártalálkozón NÍVÓ-díjat kapott

Farkas Liliána

2014.03.21-én a XVI. Deszki Maros menti Fesztiválon helyezést értek el:

Vágó Natália - III. díj
Németh Éva és – III. díj
Gyurcsik Andrea dicséretben részesült.

 

2014.04.04-én az Orosházi Regionális Csellista találkozón dicséretben részesült:

Martonosi Sára és Öövel Johanna

2014.04.16.-án a Kiskunfélegyházi Magyar Zeneszerzők vokális és hangszeres műveire kiírt országos versenyén részt vett:

Gyurcsik Andrea és Vágó Angéla

2014.10.13-án a IV. Nemzetközi Bartók Béla Zeneiskolai Zongoraversenyen részt vettek:

Gyurcsik Andrea és Nagy Orsolya

2015.02.20-án az Megyei Bicinium Éneklési Versenyen minősítést szerzett:

Koltay Stefánia és Sonkodi Léna - arany

2015.03.04-én a Szentesi Kortárszenei Találkozón helyezést értek el a következő diákok:

Hallósy Rita - jó

Szabó Eszter - jó

Nagy Nóra - jó

Ördög Imola - kiváló

Szélpál Csenge - jó

Bajusz Kata - kiváló

Régaisz Roland - jó

Vágó Angéla - kiváló

Gyurcsik Andrea - jó

Németh Éva - jó

Regős Eszter - jó

Zádori Petra - jó

Koltay Stefánia - jó

Császár Marcell - kiváló

 

2015.03.20-án a XVII. Deszki Maros menti fesztiválon helyezést értek el:

Gyurcsik Andrea - 1 helyezés

Vágó Natália - dicséret

 

2015.04.14-én Az Éneklő Ifjúság Minősítő Hangversenyén a Szegedi Pro Musica Gyermekkórus Arany minósítést szerzett.

 

2015.04.22-én az V. Dél-Alföldi Regionális furulyaversenyen helyezés értek el:

Hallósy Rita - III. díj

Szabó Eszter - III. díj

Nagy Nóra - III. díj

2015.05.11-én a Csongrád Megyei Aranyhúr Hegedűversenyen minősítést szereztek:

Sonkodi Léna - arany

Pál Boróka - arany

Nagy Benedek - arany

2015.05.19-én a Nemzetközi hegedűversenyen Óbecsén helyezést ért el:

Zsibók Márk - III. helyezés

2015.05.20-án az I. Istók Margit Zongoraversenyen helyezést ért el:

Szélpál Csenge - ezüst III. díj

 

2016.03.02-án a XXVI. Szentesi Kortárszenei versenyen helyezést értek el a következő diákok:

Régaisz Roland - kiváló

Csókás Anna - jó

Bajusz Kata -jó

Bonnemaizon Lorenzo -szóbeli dicséret

Martonosi Sára - jó

Vágó Angéla - kiváló

Vágó Natália - jó

Németh Éva -jó

Gyurcsik Andrea - szóbeli dicséret

Koltay Stefánia - kiváló

Zádori Petra -jó

Császár Marcell - jó

Urbán Dorottya - jó

Németh Bercel -szóbeli dicséret

 

2016.03.05-én a IX. Országos Czidra László furulyaverseny területi válogatóján részt vettek:

Szabó Eszter és Hallósy Rita

 

2016.03.12-13-án a VIII. Tavaszi gitártalálkozón részt vett:

Molnár Csinszka – Kiemelt dicséret

Kertész Mihály – Dicséret

2016.03.18-19-én a X. Országos Bartók Béla hegedű-duó versenyen részt vett:

Sonkodi Léna és Nagy Benedek

2016.04.01-én a XVIII. Deszki Maros menti fesztiválon helyezést értek el:

Szóló kategória:

Gyurcsik Andrea - II. helyezés

Vágó Natália - különdíj

Kamara:

Molnár Zengő – Üveges Gabriella - különdíj

 

2016.04.10-én a II. Kiskunfélegyházi Magyar Zeneszerzők Vokális és Hangszeres Műveire kiírt országos versenyen részt vett:

Gyurcsik Andrea, Vágó Angéla és Németh Éva

2016.04.19-én az Éneklő ifjúság Hangversenyén a Pro Musica AMI és a Gregor József Általános Iskola gyermekkara Arany minősítést kapott

2016.04.20-án a Delley József emlékére rendezet VI. területi zongoraetűd versenyen részt vett:

Nagy Gergő - dicséret

2016.05.04-én a Csongrád Megyei II. Aranyhúr hegedűversenyen minősítést kapott:

Sonkodi Léna - arany

Brcán Frida - arany

Pál Boróka - bronz

2016.11.10-12-én a VII. Farkas Ferenc Zongoraversenyen részt vett:

Bajusz Kata

2017.02.10-én az Megyei Bicinium Éneklési Versenyen minősítést szerzett:

Császár Dorka - Dusha-Kiss Luca - arany

Koltay Stefánia és Sonkodi Léna - kiemelt arany

2017.02.17-én az M. Bodon Pál Zeneiskolában rendezett II. Regionális Hegedűversenyen dicséretet kapott:

Sonkodi Léna

2017.03.01-én a XXVII. Szentesi Kortárszenei Találkozón „Kiváló teljesítményéért”oklevelet kapott:

Gyurcsik Andrea

Maric Konstantin

Martonosi Sára

Öövel Arho

Szente Kitti

Tirk Inez

Vágó Angéla

Vágó Natália

„ Jó teljesítményéért” oklevelet kapott:

Bajusz Kata

Brcán Frida

Meleg Blanka

Nagy Gergő

Molnár Zengő

Urbán Dorottya

Nagy Anna

Régaisz Roland

2017. március 11-én a IX. Tavaszi Gitártalálkozón részt vett:

Molnár Csinszka – Kiemelt dicséret

Kertész Mihály – Dicséret

 

2017.11.17-18. XV. Országos Friss Antal Gordonkaversenyen helyezést ért el:

Dusha-Kiss Luca - I. helyezés

Martonosi Sára - dicséret

 

2018.03.07-én a XXVIII. Szentesi Kortárszenei Találkozón „Kiemelt Nívódíjat" kapott:

Bonnemaizon Lorenzo

Nagy Benedek

Nagy Péter

Sonkodi Léna

Verdure Louis-Albert

"Nívódíjat" kapott:

Gyurcsik Andrea

Maric Konstantin

Nagy Anna

Szekeres Rita

Tirk Inez

Vágó Natália

"Dicséretet" kapott:

Csanádi Réka

 

2018. március 11-én a X. Tavaszi Gitártalálkozón részt vett:

Beláz Marcell – Nívódíj

Csiszér Csongor – Nívódíj

Kristóf Sára - Nívódíj

Répás Roland - Kiemelt dicséret

Nagy Leonóra - Dicséret

Szekeres Katalin - Dicséret

2018. március 23-án a IX. Regionális Csellista Találkozón minősítést szerzett:

Dusha-Kiss Luca - Kiemelt Nívódíj

Martonosi Sára - Ezüst

2018. március 24-én a Zenevarázslat négykezes zongoraversenyen ARANY helyezést ért el:

Laczkó Linett és Szabó Liza Kincső

2018. április 14-én a VI. Dél-alföldi Regionális Furulyaversenyen részt vett növendékeink:

Fülöp Brigitta - II. hely

Joób Noel - Különdíj

Zakar Zsolna - Különdíj

Molnár Méda, Molnár Zengő

2018. április 16-án az Éneklő Ifjúság Szeged Városi és Csongrád Megyei Hangversenyén eredményesen szerepelt:

Gregor Józaef Általános Iskola és a Pro Musica AMI Gyermekkara - ARANY Diplomával minősítést és Országos Dicséretet kaptak

A Pro Musica AMI Reneszánsz Együttese

2018. április 24-én a Dugonics András Piarista Gimnáziumban mergendezett városi szolfézsversenyen részt vett növendékeink:

Nagy Anna - Ezüst

Verdure Louis-Albert - Ezüst

Ábrahám Kira - Bronz

Császár Dorka - Bronz

Dervarics Viola - Bronz

Dér Petra - Bronz

Dusha - Kiss Luca - Bronz

2018. április 28-án a VII. Szegedi Regionális gitárversenyen részt vett növendékeink:

Kamara csoport - Csiszér Csongor, Joób Martin, Meszlényi Kornél, Répás Roland - Nívódíj

Joób Martin - Különdíj

Beláz Marcell

Kristóf Sára

Nagy Leonóra

 

2018. május 3-án a Békés Megyei Furulyaversenyen részt vett növendékünk:

Szép-Gergely Zsófia - I. hely

2018. május 5-én a IV. Aranyhúr Megyei Hegedűversenyen részt vett növendékeink:

Szekeres Rita - Kiemelt Arany

Sepp Kristóf - Arany

Végh Petra - Arany

Faragó Fanni - Ezüst

Vasziljev Anna - Bronz

2018. május 11-én az I. Triola Kertvárosi Zenei Versenyen részt vett növendékeink:

Jenei Jázmin - Arany

Miskolczi Aliz - Arany

Fogas Fanni - Ezüst

2018. május 19-én a VII. Fantast Nemzetközi Hegedűversenyen részt vett növendékeink:

Sonkodi Léna - II. hely

Nagy Benedek - III. hely


2018. 11. 17. XIV. ORSZÁGOS KLARINÉTVERSENY TERÜLETI VÁLOGATÓJA SZEGEDEN


Nagy Péter Áron -klarinét 46 pont (T: Surján Noémi)


2019. 02. 15. CSONGRÁD MEGYEI BICINIUM ÉNEKLÉSI VERSENY


Dusha-Kiss Luca - Császár Dorka - Arany Minősítés (T: Dr. Siposné Koselák Krisztina)
Dervarics Viola - Nagy Anna -Ezüst Minősítés (T: Dr. Siposné Koselák Krisztina)


X. ORSZÁGOS CZIDRA LÁSZLÓ FURULYAVERSENY SZEGEDEN TERÜLETI VÁLOGATÓ 2019.02.19.


Fülöp Brigitta -furulya 49 pont (T: Surján Noémi)
Molnár Zengő -furulya 43 pont (T: Surján Noémi)
Zakar Zsolna -furulya 48 pont (T: Surján Noémi)


2019. 02. 28. - 03. 03. EGRI ZENEVARÁZSLAT NEMZETKÖZI NÉGYKEZES ZONGORAVERSENY


Laczkó Linett- zongora II. korcsoport Ezüst helyezés (T: Erdős Kinga)
Szabó Liza Kincső - zongora II. korcsoport Ezüst helyezés (T: Erdős Kinga)


2019. 03. 06. XXIX. SZENTESI KORTÁRS ZENEI VERSENY


Bonnemaizon Lorenzo -zongora - Kiemelt Nívódíj (T: Demeter Lászlóné)
Nagy Anna-zongora - Kiemelt Nívódíj (T: Demeter Lászlóné)
Sepp Kristóf Zalán -hegedű - Kiemelt Nívódíj (T: Demeter László)
Végh Mira-zongora - Kiemelt Nívódíj (T: Demeter Lászlóné)
Dér Petra -zongora - Kiemelt Nívódíj (T: Bálint Réka)
Tirk Inez -zongora - Nívódíj (T: Szabó Anikó)
Fülöp Dorina -furulya - Kiemelt Nívódíj (T: Surján Noémi)
Molnár Méda -furulya - Nívódíj (T: Surján N.)

Tanári Különdíj: Surján Noémi, Demeter Lászlóné
Korrepetitori Különdíj: Káuzli Bálint

2019. 03. 07. XIV. ORSZÁGOS „ ALBA REGIA” KAMARAZENE VERSENY, DEBRECENI TERÜLETI VÁLOGATÓ


Sonkodi Léna Stella-hegedű
Nagy Benedek Máté-hegedű
Martonosi Sára-cselló
53 pont

Szép-Gergely Zsófia Helga-furulya
Ördög Imola Erzsébet-furulya
Nagy Orsolya-zongora
52 pont
Továbbjutottak a döntőbe. / 50 pont felett /


2019. 03. 08-09. VI. NEMZETKÖZI HEGEDŰ FESZTIVÁL TÖRÖKSZENTMIKLÓSON


Végh Petra Alexa - hegedű - Dicséret (T: Szabó-Vági Anikó)


2019. 03. 09-10. XI. TAVASZI GITÁRTALÁLKOZÓ A DUGONICS ANDRÁS PIARISTA GIMNÁZIUMBAN


Répás Roland - Kiemelt Dicséret (T: Vajtó Gergely)
Csiszér Csongor - Kiemelt Dicséret (T: Vajtó Gergely)
Beláz Marcell - Nívódíj (T: Gaál István)
Joób Martin - Nívódíj (T: Vajtó Gergely)


2019. 03. 28. TOPOLYAI ZENEI VERSENY

Beláz Marcell - gitár I. helyezés (T: Gaál István)


2019. 04. 05. MUZIKA BALKANIKA ZENEMŰVÉSZETI VERSENY A KOLO SZERB KULTURÁLIS KÖZPONTBAN MÓRAHALOM


Gyurcsik Andrea-Vágó Natália -Kiváló redményért oklevél (T: Zomboriné G. Klára)
Üveges László - Kiváló redményért oklevél (T: Zomboriné G. Klára)
Szabó Sára -Bronz Diploma (T: Bálint Réka)


2019. 04. 09. AZ ÉNEKLŐ IFJÚSÁG SZEGED VÁROSI ÉS CSONGRÁD MEGYEI HANGVERSENYE


A GREGOR JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS A PRO MUSICA AMI GYERMEKKARA


Karnagy: Dr. Siposné Koselák Krisztina
ARANY DIPLOMÁVAL MINŐSÍTÉS


2019. 04. 12. I. NEMZETKÖZI GITÁRVERSENY SZEGEDEN

Beláz Marcell -I. helyezés (T: Gaál István)
Különdíj: zenei táborban való részvétel


2019. 04. 16. VI. CSONGRÁD MEGYEI FAFÚVÓS VERSENY SZENTESEN


Meleg Blanka -klarinét -Emléklap (T: Surján Noémi)
Nagy Péter Áron -klarinét -III. helyezés (T: Surján Noémi)


2019. 04. 27. XIV. ORSZÁGOS „ ALBA REGIA” KAMARAZENE VERSENY, SZÉKESFEHÉRVÁR


Sonkodi Léna Stella-hegedű (T: Baranyai Györgyné)
Nagy Benedek Máté-hegedű (T: Baranyai Györgyné)
Martonosi Sára-cselló (T: Tornyai Jenő)
-Különdíj

Szép-Gergely Zsófia Helga-furulya (T: Lőrincz László )
Ördög Imola Erzsébet - furulya (T: Lőrincz László )
Nagy Orsolya-zongora (T: Káuzli Bálint )
-Emléklap


2019. 05. 11. CSONGRÁD MEGYEI V. ARANYHÚR HEGEDŰVERSENY CSONGRÁD


Szekeres Rita - Arany Minősítés (T: Baranyai Györgyné)
Sepp Kristóf Zalán - Arany Minősítés (T: Demeter László)
Filep Viola Fanni - Bronz Minősítés (T: Szabó-Vági Anikó)
Bosch Leó - Ezüst Minősítés (T: Szabó-Vági Anikó)
Vasiljev Anna - Bronz Minősítés (T: Szabó-Vági Anikó)


2019. 05. 13-23. „FANTAST 2019” VIII. NEMZETKÖZI VERSENY ÓBECSÉN

Sonkodi Léna Stella -hegedű - II. helyezés (T: Baranyai Györgyné)
Bonnemaizon Lorenzó Bendegúz -zongora - III. helyezés (T: Demeter Lászlóné)

Zeneiskola Szeged